Fırat Binaiçi Tesisat Boru Sistemleri

PVC, PP ve PE boru ve ek parça sistemleri teknolojisindeki uzmanlığını bina içi atık ve temiz su sistemlerine de uygulayan Fırat evinizin yapısal ömrünü, değerini ve konforunu arttırmaktadır. İleri teknoloji ile üretilip doğru montaj uygulaması yapılan Fırat pp kompozit, oksijen bariyerli pex borular ve pex metal ek parçalarbina içi tesisat boru ve ek parçaların sistemi tamamlayan ürünleridir. Sistemi bütünleyen ürünlerin Fırat çatısı altında tamamlanması pex metal ek parça ürünlerle ilgili yatırım kararının alınması ile sağlanmıştır. Bu ürünler, sistem bütünlüğü sayesinde kombinin ve radyatörün sağlıklı çalışmasını sağlar, seramiklerinizi ve parkelerinizi korur. Daha az enerji harcayarak daha çok ısınmanızı sağlar.

Fıratboru Binaiçi Tesisat Boruları


Fırat Altyapı Boru Sistemleri

Fırat, PE’deki mühendislik bilgisi ve tecrübesiyle literatüre giren projelere imza atmış, asırlık altyapı boru sistemleri ile Türkiye’nin ve dünyanın birçok şehrinin görünmeyen modern yüzü olmuştur. FKS Boru ve Korige Triplex Boru üretimleri ile yerel yönetimlerin altyapı sorunları tek seferde ve sorunsuz çözülmüştür. Fırat’ın 2014 Aralık ayında üretimini tamamladığı her biri yekpare 500 m uzunluğundaki 160 adet PE boru Kıbrıs’a deniz altından askılı sistemle temiz su götürülmesinde bir ilktir ve proje uzunluğu 80 km’dir. Plastik teknolojisindeki yenilikçi gücünü ve mühendislik bilgisini tüm projelerine yansıtan Fırat; PE ve HDPE hammaddelerinden üretilen altyapı boru ve ek parça sistemleri ile Türkiye’nin gerek yurt içi gerekse Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Avrupa’daki üstlendiği projelerde lider firma konumunu korumaktadır.

Fırat Altyapı ve Kanalizayon Boru Sistemleri 


Fırat Drenaj Boruları

Fırat PE ve PVC Drenaj Boru Sistemleri tarımda, istenmeyen suların araziden uzaklaştırılmasında, çamurlu, balçık arazilerin ıslah çalışmalarında, spor komplekslerinin altyapısında, karayollarının banket drenajında, temelinde su bulunan binaların ve inşaatların korunmasında başarı ile kullanılmaktadır.

Fırat Drenaj Sistemleri 


Fırat Damla Sulama Boruları

Fırat Damla Sulama Boruları ve Sistemleri'nde bitkinin ihtiyaç duyduğu su, kontrollü olarak bitki köküne en yakın noktaya verilir. Böylece su kaybı en aza indirilir. Fırat Damla Sulama Borusu içine belirli aralıklarla yerleştirilen labirentler suyun istenilen miktarlarda bitki köküne verilmesini sağlayarak %50'lere yakın tasarruf sağlanır ve eğimi az topraklarda erozyona neden olmadan sulama yapılabilir. Fırat damla sulama boruları toprağınızın bereketine bereket katar.


Plastik Boru

Fırat, üstyapı, altyapı ve tarımsal sulama sistemleri olmak üzere üç farklı kategoride plastik boru üretimi yapmaktadır.