Fırat’ın en geniş hortum grubunu PVC bazlı grup oluşturmakta olup bu hortumlar; Flex Şeffaf, Emici-Verici, Örgülü-Örgüsüz Bahçe Sulama, Çamaşır-Bulaşık Makinesi Su Giriş ve Tahliye, Klima, Gaz, Thermo Bezli, Kaynak , Kompresör, Ağır Sanayi, Yangın ve Yangın Tüpü şeklindedir.

Fırat PVC Hortumlar; pürüzsüz iç - dış yüzeye, yüksek esneme kabiliyetine sahiptirler ve ürün çeşidine göre düşük ve yüksek basınçlı uygulamalarda kullanılabilirler.

Ayrıca Fırat PVC Hortumlar yapısında kullanılan hammadde özelliği sebebiyle farklı kimyasallara dayanıklılık gösterirler. Bu sayede çeşitli kimyasalların taşınmasında da kullanılabilmektedir. Kauçuk katkılı özel formül ile üretilen hortumlar ise esneklik gerektiren basınçlı uygulamalarda hizmet vermektedir.

Fırat PVC Hortumlar; ürün grubuna göre her türlü bahçe sulama işlerinde, inşaatlarda, hafif ve ağır sanayide, otomotiv sanayinde, tarımsal ilaçlamada, yangın dolaplarında, yangın tüplerinde, emici-verici sıvı transferlerinde, sifon-lavabo altlarında, klimalarda, LPG tüp bağlantılarında, oksijen-asetilen kaynaklarında ve basınçlı hava hatlarında (kompresörlerde) müşterilerimizin hizmetindedir.

Hortumlar ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için hortum sayfası ziyaret edilebilir ya damusterihizmetleri@firat.com adresine bilgi talep maili geçilebilir. Hortum fiyatları hakkında size en yakın bayimize /satis-noktalari sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hortum Fiyatları