Fırat PVC Hortumlar

Hortum Fiyatları

Fırat PVC Hortum ve PE Hortum olarak birçok hortum grubunu üretmektedir. Bahçe hortumu, sulama hortumu, emici hortum, verici hortum, flex hortum, yangın hortumu, kauçuk bazlı hortum, sanayi tipi hortum, su giriş ve tahliye hortumu, örgülü ve örgüsüz gaz hortumu, şeffaf hortum Fırat’ın ürettiği hortumlardır. Fırat PVC ve PE bazlı hortum fiyatları için lütfen sitemizde yer alan bayilerimize başvurunuz.


Emici-Verici Hortum

Her türlü suyun ve çeşitli kimyevi maddelerin aktarılması ve emilmesi işleminde kullanılan Fırat Emci Verici Hortumların iç yüzeyi düz ve kaygandır. Birçok kimyasala karşı dayanımı yüksektir.

Flex-Şeffaf Hortum

Fırat Flex-Şeffaf Hortumlar Lavabo altlarında ve muhtelif yerlerde her türlü suyun aktarılması işleminde kullanılır. Yumuşak PVC kısmının özelliği sayesinde Fırat Flex Şeffaf Hortumlar yüksek bükülme özelliğine sahiptir.


Bahçe Hortumu

Fırat Bahçe Hortumları her türlü sulama işlerinde kullanılır. (Bahçe, tarla, inşaat vb.) Hava şartlarına ve aşınmalara dayanıklıdır. Fırat Bahçe Hortumları Yüksek esneklik özelliğine sahiptir.

Gaz Hortumu

Fırat Gaz Hortumları Ev ve mutfaklardaki tüm LPG bağlantılarında kullanılır. (Kullanım boyu 1,25 metreyi geçmemelidir.) Aşınmaya, ozona ve her türlü hava şartlarına dayanıklıdır. Yüksek esneklik özelliğine sahiptir.


Su Giriş ve Tahliye Hortumu

Fırat Su Giriş Hortumları Çamaşır ve bulaşık makinelerinin şebeke suyu bağlantılarında kullanılır. Soğuk su ve sıcak su giriş hortumu olarak iki tiptir. Fırat Soğuk su giriş hortumlarının çalışma sıcaklığı 25ºC, sıcak su giriş hortumlarının ise maksimum 90ºC 'dir. Yüksek Mukavemetli Tekstil Takviyesine sahiptir.

Thermo Hortum

Fırat Thermo hortumlar her türlü sulama işlerinde kullanılır. Yüksek esneklik özelliğine ve siyah thermo karışımı sayesinde UV dayanımına sahiptir. 


Yangın Hortumu

Fırat Yangın Hortumları binalarda (iş yerleri, fabrikalar, atölyeler vb. yerlerde) yangın dolapları içerisinde yangın söndürme amaçlı kullanılır. Dıştan darbelere ve aşınmaya dayanıklı olup, yüksek esneklik özelliğine sahiptir.