Hortum Fiyatları

Hortum Fiyatları
Hortum Fiyatları

FIRAT HORTUM FİYATLARI

Fırat PVC bazlı hortum grubunda; Emici-Verici Hortumlar, Flex Hortumlar, Şeffaf Hortumlar, Örgülü-Örgüsüz Bahçe Sulama Hortumları, Çamaşır-Bulaşık Makinesi Su Giriş ve Tahliye Hortumları, Klima Hortumları, Gaz Hortumları, Thermo Bezli Hortumlar, Kaynak Hortumları, Kompresör Hortumları, Ağır Sanayi Hortumları, Yangın Hortumları ve Yangın Tüpü Hortumları olmak üzere geniş bir ürün çeşidine sahiptir.

Fırat PVC Hortumlar; pürüzsüz iç - dış yüzeye, yüksek esneme kabiliyetine sahiptirler ve ürün çeşidine göre düşük ve yüksek basınçlı uygulamalarda kullanılabilirler. Ayrıca Fırat PVC Hortumlar yapısında kullanılan PVC hammaddesi sebebiyle birçok kimyasala karşı dayanıklıdır. Bu sayede çeşitli kimyasalların taşınmasında da kullanılabilmektedir. Kauçuk katkılı özel formül ile üretilen hortumlar ise esneklik gerektiren basınçlı uygulamalarda kullanılabilmektedir.

Fırat PVC Hortumlar; ürün grubuna göre her türlü bahçe sulama işlerinde, inşaatlarda, hafif ve ağır sanayide, otomotiv sanayinde, tarımsal ilaçlamada, yangın dolaplarında, yangın tüplerinde, emici-verici sıvı transferlerinde, sifon-lavabo altlarında, klimalarda, LPG tüp bağlantılarında, oksijen-asetilen kaynaklarında ve basınçlı hava hatlarında (kompresörlerde) kullanılabilmektedir.

Hortumlarla ilgili daha fazla bilgi edinmek için http://www.firat.com/hortumlar sayfası ziyaret edilebilir ya da musterihizmetleri@firat.com adresine bilgi talep maili geçilebilir. Hortum fiyatları hakkında size en yakın bayimize http://www.firat.com/bayiler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hortum Fiyatları