Fırat Boru

Ana Sayfa >
Fırat Boru - Kurumsal Web Sitesi

Fırat Binaiçi Tesisat Boru Sistemleri

Fırat PVC, PE ve PP boru ve ek parça sistemleri konusundaki uzmanlığını bina içi atık ve temiz su sistemlerinde kullanarak evinizin ömrünü ve değerini uzatmaktadır. İleri teknoloji ile üretilip doğru uygulanan bina içi tesisat boru ve ek parça sistemleri kombinin ve radyatörün sağlıklı çalışmasını sağlar; seramiğinizi ve parkelerinizi korur. Daha az enerji harcayarak daha çok ısınmanızı sağlar.
 
 

Fırat Altyapı Boru Sistemleri

Fırat, asırlık altyapı boru sistemleri ile Türkiye’nin ve dünyanın birçok şehrinin görünmeyen modern yüzünü üretmektedir. Plastik teknolojisindeki yenilikçi gücünü ve mühendislik bilgisini tüm projelerine yansıtan Fırat; PE ve HDPE hammaddelerinden üretilen altyapı boru ve ek parça sistemleri ile Türkiye’nin gerek yurt içi gerekse Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Avrupa’daki üstlendiği projelerde lider firmasıdır.
 
 

Fırat Drenaj Boruları

Fırat PE ve PVC Drenaj Boru Sistemleri tarımda, istenmeyen suların araziden uzaklaştırılmasında, çamurlu, balçık arazilerin ıslah çalışmalarında, spor komplekslerinin altyapısında, karayollarının banket drenajında, temelinde su bulunan binaların ve inşaatların korunmasında başarı ile kullanılmaktadır.
 
 

Fırat Damla Sulama Boruları

Fırat Damla Sulama Boruları ve Sistemleri'nde bitkinin ihtiyaç duyduğu su, kontrollü olarak bitki köküne en yakın noktaya verilir. Böylece su kaybı en aza indirilir. Fırat Damla Sulama Borusu içine belirli aralıklarla yerleştirilen labirentler suyun istenilen miktarlarda bitki köküne verilmesini sağlayarak %50'lere yakın tasarruf sağlanır ve eğimi az topraklarda erozyona neden olmadan sulama yapılabilir. Fırat damla sulama boruları toprağınızın bereketine bereket katar.
 

Plastik Boru

Fırat, üstyapı, altyapı ve tarımsal sulama sistemleri olmak üzere üç farklı kategoride plastik boru üretimi yapmaktadır.