Plastik boru sektörünnde , Fırat PVC Residence Power Pipe Boru ve Ek Parçaları; mineral takviyeli FRVinylFlex ve PVC hammaddelerinin karışımıyla üretildiğinden ses geçirmeyen, fiziksel yapısı mükemmel bir atık su sistemidir.

Residence Sessiz Borular; villa ve çok katlı konutlarda, hastanelerde, okullarda, otellerde, endüstriyel ve sportif vb. tüm yapılarda ekolojik ve ekonomik olması ve her koşulda fiziksel yapısını koruması ile uzun süreli kullanımlar için, yapı temeli ve yapı içi atık sularının sızıntı yapmaksızın sessiz ve güvenli bir şekilde tahliye edilmesini sağlar.

Mineral takviyeli FRVinylFlex'in özel formülü dolayısıyla Fırat PVC Residence Power Pipe atık su sistemleri; mükemmel fiziksel yapısıyla tesisat içindeki su hareketlerinden kaynaklanan uğultu ve titreşimlerin tesisatın dışına çıkmasına izin vermeyerek gürültüyü engeller.

PVC Residence Power Pipe atık su sistemleri, plastik boru sektöründe TS EN 1329-1 kalite standartlarına göre tanımlananBD uygulama sınıfı et kalınlıklarında üretilirler. PVC Residence Power Pipe atık su sistemleri; kolay montajı, korozyona uğramaması, pürüzsüz iç ve dış yüzeyleri, bakım gerektirmemesi, bakteri ve koku oluşumuna izin vermeyen üstün fiziksel özellikleri ve benzerlerine göre çok düşük ses geçirgenliği sayesinde hem yaşam kalitenizin hemde yapılarınızın mülk değerinin artmasına katkı sağlar.

Fırat PVC Residence Power Pipe atık su sistemleri 50 - 315 mm dış çap ve150 - 6000 mm aralığındaki boy seçenekleri ile yapılarınızdaki her türlü atık su tahliye ihtiyaçlarınızı karşılar. PVC Residence Power Pipe atık su sistemleri segmanlı, çift yanaklı contası ve tam uyumlu conta yuvası sayesinde sızdırmazlar.Sessiz Boruların  Montajı hızlı ve kolay yapılır. Kesme, bükme ve yapıştırma gibi zahmetli işçilikler gerektirmez.

PVC ve zengin mineral takviyeli FRVinylFlex hammaddesinden üretilen Fırat Residence Power Pipe atık su sistemleri DIN 4102 standardlarında ve Ulusal Yangın Yönetmeliğinde B1 olarak tanımlanan zor alevlenici yapı malzemesi sınıfındadır. Residence Sessiz Boru bu özelliği sayesinde (PP esaslı ürünler alev alırlar ve yanıcıdırlar) olası yangınlarda alev almaz ve yangının katlar arası geçişine izin vermezler. Bu nedenle plastik boru sektöründe çok katlı yapılarda özellikle tercih edilirler.

PVC Residence Atık Su Borusu ve Ek Parçaları Fiyatları